Masz ochotę na eksperyment edukacyjny? Chcesz zdobyć nowe kompetencje cyfrowe w twórczej atmosferze? Idea gier, które uczą i rozwijają jest Ci bliska?

Dołącz do grona uczestników i uczestniczek 3 edycji FAM – Forum Aplikacji i Gier mobilnych, czyli bezpłatnego mini-festiwalu złożonego z serii warsztatów, prezentacji i pokazów związanych z tematyką mobile!

Przygotowaliśmy dla Was spotkania związane z takimi zagadnieniami jak  programowanie gier, prototypowanie aplikacji mobilnych, czy digital storytelling na tablecie.

 

Tworzymy przyjazną przestrzeń do eksperymentowania z nowymi technologiami.

Nie trzeba być specjalistą w temacie mobile, aby uczestniczyć w naszym wydarzeniu. Wręcz przeciwnie, zachęcam do przyjścia wszystkich, dla których może być to jedno z pierwszych spotkań z aplikacjami mobilnymi.

FAM jest jednodniowym wydarzeniem skierowanym do osób i instytucji, które chcą wykorzystać potencjał nowych technologii dla kultury i własnego rozwoju.

FAM powstało z myślą o mieszkańcach Warszawy, którzy z racji pełnionej funkcji zawodowej (pracownicy instytucji kultury, organizacji pozarządowych, nauczyciele, niezależni artyści, blogerzy) czy sytuacji życiowej (np. rodzice małych dzieci, seniorzy, uczniowie), poszukują inspiracji i praktycznych rozwiązań, jak technologie mobilne mogą ułatwić dostęp do kultury i edukacji.

FAM jest także przestrzenią dla środowisk skupiających artystów, programistów i projektantów tworzących rozwiązania dla dobra wspólnego oraz dla wszystkich osób, które pasjonują się historią i kulturą naszego miasta. 

Dofinansowanie

Projekt współfinansuje m.st.Warszawa
Patroni medialni
Logotyp Mobile Trends
logotyp_Going
Co Jest Grane24_logotyp_
Partnerzy
Koalicja Otwartej Edukacji
Małopolski Instytut Kultury
Koduj dla Polski
ePaństwo
Państwowe Muzeum Etnograficzne
Aplikacje w Kulturze i Edukacji
dwutygodnik
logotyp Centrum Edukacji Obywatelskiej
logotyp_Wikimedia
Fundacja Instytut Rozwoju Rgionalnego
TechSoup Polska
logotyp VRteam
Logotyp wypożyczalni urządzeń mobilnych
goodbooks_logo