Do Strefy Biznes zapraszamy firmy, które chciałyby zaprezentować swoją ofertę mieszkańcom Warszawy  i rozpocząć współpracę z instytucjami kultury i organizacjami pozarządowymi.

goodbooks_logo

Jak poruszyć Millenialsów oraz pokolenie Z i wciągnąć w kulturę? KulturaGo to pomysł na gamifikowanie literatury, edukacji oraz wydarzeń kulturalnych na smartfonach. Goodbooks.pl wraz z fińskim TAZ.fi przedstawiają ActionTrack – rozwiązanie, dzięki któremu można samodzielnie tworzyć mobilne gry typu PokemonGo i tak zachęcić do interakcji z kulturą i dziedzictwem.

logotyp VRteam

Wirtualna rzeczywistość daje nam ogromne możliwości zobaczenia niesamowitych miejsc, przeżycia historycznych zdarzeń oraz rozwinięcia swoich talentów oraz pasji. Stanowisko VR Team przeniesie uczestnika do galerii sztuki, którą będzie mógł zwiedzać, w sam środek historycznych zdarzeń oraz do miejsc trudno dostępnych a fascynujących i inspirujących. Uczestnicy bedą mogli również rozwinąć swoje artystyczne talenty tworząc własne kreacje w technologii 360.

Logotyp wypożyczalni urządzeń mobilnych

Na stoisku będziemy prezentować najnowsze smartfony, tablety, komputery MacBook i gadżety (w tym zestawy VR) dostępne w naszej ofercie.
Wynajemy urządzenia mobilne na potrzeby testów: aplikacji, gier, płatności, responsywności stron www a także jako sprzęt zastępczy!
Chętnie porozmawiamy o obsłudze eventów, targów, gier terenowych i szkoleń.